Prezentujte vaši firmu jako jeden celek. Ukažte zákazníkům a obchodním partnerům prostředí, jednotlivá oddělení a vše co stojí za vznikem vašich výrobků nebo služeb.

Přilákat ty správné zaměstnance může být někdy stresující. Ukažte jim proč by si měli vybrat právě vás. Vyzdvihněte všechny benefity a ukažte pracovní prostředí v poutavém videu.

Usnadněte si práci s dlouhým vysvětlováním a tvorbou obsáhlých návodů na to jak pracovat s vašim výrobkem. Dejte svým zákazníkům možnost si kdykoliv pustit video, kde se dozví všechno potřebné.

Představte Váš produkt v tom nejlepším světle. Ukažte všechny jeho funkce a výhody se kterými na trh přicházíte.

Jak to celé funguje

Naší snahou je vám průběh co nejvíce usnadnit.

Tvorba firemního videa se nezadává každý den a výsledek vám bude sloužit řadu měsíců nebo dokonce let. Proto je důležité vše pečlivě připravit a naplánovat.

První schůzka

Je celá o vás. Poslechneme si vaši představu, co vše chcete komunikovat a pro koho je video určeno. Vše si pečlivě poznamenáme a na základě těchto informací začínáme pracovat na jednotlivých konceptech videa.

Výběr a rozpracování návrhu

Prezentujeme vám naše návrhy, společně nad nimi diskutujeme a vybíráme ten nejlepší, který dále rozpracováváme do podoby konkrétního scénáře. Každý náš krok s vámi konzultujeme, abyste měli nad celou tvorbou absolutní kontrolu.

Natáčení

Po schválení finálního scénáře a vypracování storyboardu připravujeme a realizujeme natáčení. Délka natáčení i velikost týmu, který na celém projektu pracuje se vždy odvíjí od náročnosti celého scénáře.

Postprodukce

Nejprve si schválíme výběr hudby a finální střih celého videa. Po jeho odsouhlasení přichází na řadu zvuk, barevné korekce, grafika a případné VFX. Podle požadavků následuje vytváření dalších jazykových mutací nebo kratších verzí pro různé platformy.

Unreal Visual

Pojďme se sejít a probrat, s čím vám můžeme pomoci

Ať už máte konkrétní představu nebo zatím nad firemním videem pouze uvažujete. Probereme, v jaké oblasti vám můžeme pomoci a čeho bychom mohli společně dosáhnout.

Kontaktujte nás